Kökçü Prefabrik | Çalışma Prensibimiz
Elazığ, Prefabrik, Çelik Ev, Prefabrik Ev, Konteryner, Metal, Malatya Prefabrik Ev, Malatya, Elazığ Prefabrik Ev, Su Deposu, Elazığ Prefabrik, Tunceli Prefabrik, Bingöl Prefabrik, Adıyaman Prefabrik, Kahramanmaraş Prefabrik, Diyarbakır Prefabrik, Prefabrik Ev, Elazığ Prefabrik Ev, Prefabrik Ev Elazığ
1230
page-template-default,page,page-id-1230,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Çalışma Prensibimiz

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

İnşaat alanı gerçekte ülkemizde ve özellikle bölgemizde ciddi bir problem. Bunda özellikle eğitimsiz ve teknik elemanların yetersiz olması en büyük neden. İnşaatların yeterince resmi kurumlarca teftiş edilmemeside diğer neden. Bölgemizde yakın tarihe kadar yapılaşmanın nasıl ve kimler tarafından yapıldığı aşikar.
Firmamızın kurulma amaçlarından biride hepimizin bireysel olarak da yaşadığı bu boşluğu dolduracak kaliteli,alanında yenetekli, tecrübeli çalışanlanlarıyla inşaat sektörünü bölgemizde gelişmiş ülkeler standartlarına taşımaktır.
Bu amaçla başladığımız işimizde kısa sürede emeklerimizinde karşılığını aldık. Yerel bir firma olarak başlamışken bugün tüm Doğu Anadolu’da hizmet ağımız mevcut. Bölgemizde hemen her şehirde gerek resmi gerek şahıs yapılarını teslim ettik ve yapım aşamasında olan birçok yapı da mevcut.
Çalışma prensiplerimiz arasında mutlaka sözleşme aşamasında taahhüt ettiğimiz tüm detayları hakkıyla teslim etmek vardır. Bu kadar kısa sürede gelmiş olduğumuz noktada en büyük pay müşterilerimizin memnuniyeti ve bizleri tavsiye etmelerindedir.
Başlangıçta en büyük risklerden biride pek tanınmayan çelik yapı, prefabrik yapıları kendi bölgemizde fabrikalaştırmaktı. Fakat sunduğumuz kalite ve çalışma prensibi kısa sürede bu dejavantajı avantaja çevirmiştir. Bugün artık tüm yapı gereksinimlerini, mantolama ihtiyaçlarını nakliyesiz ekstra işçi masrafsız kendi bölgemizde üretmekteyiz.
Tüm bu süreçte bizlere güvenen resmi ve şahsi iş verenlerimize teşekkürü borç biliriz.